Layout Builder Block Limit (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Region
tr: Bölge

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucu
