Layout Builder Browser (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Block
he: בלוק

en: Add block
he: הוספת תיבה

en: Are you sure you want to delete the block %name?
he: האם אתם מעוניינים למחוק יחידת מידע בשם %name ?

en: Blocks
he: בלוקים

en: Category ID
he: מזהה סיווג

en: Choose a block
he: בחר תיבה

en: Weight for @block block
he: משקל עבור הבלוק @block

en: Filter by block name
he: סינון לפי שם הבלוק

en: Block category
he: קטגוריית הבלוק
