Layout Builder Browser (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Category
ta: பிரிவு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Block
ta: பெட்டி

en: Add block
ta: தொகுதியை இணைக்க

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ta: %name தொகுதியினை உண்மையாகவே நீக்க விரும்புகிறீர்களா?

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Weight for @block block
ta: @block பெட்டியின் எடை
