Layout Builder Browser (8.x-1.3) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Block
eo: Bloko

en: Add block
eo: Aldonu blokon

en: Provider
eo: Provizanto

en: Are you sure you want to delete the block %name?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la blokon %name?

en: Blocks
eo: Blokoj
