Layout Builder Browser (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Block
et: Plokk

en: Add block
et: Lisa plokk

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Are you sure you want to delete the block %name?
et: Kas soovid kindlasti kustutada ploki %name?

en: Blocks
et: Plokid

en: Weight for @block block
et: Ploki @block kaal

en: Filter by block name
et: Filtreeri ploki nime järgi

en: Enter a part of the block name to filter by.
et: Sisesta filtreerimiseks osa ploki nimest.

en: Block category
et: Ploki kategooria
