Layout Builder Browser (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Edit
fa: تدوین

en: Weight
fa: وزن

en: Category
fa: دسته

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: تدوین

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: ID
fa: هویت

en: Block
fa: قالبک

en: Add block
fa: افزودن قالبک

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Blocks
fa: قالبک‌ها

en: Weight for @block block
fa: وزن قالبک @block
