Layout Builder Browser (8.x-1.4) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Category
bn: বিভাগ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Block
bn: ব্লক

en: Add block
bn: ব্লক যুক্ত কর
