Layout Builder Browser (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Add block
bo: ལྷུ་ལག་ཁ་སྣོན

en: Are you sure you want to delete the block %name?
bo: %name་ལྷུ་ལག་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Category ID
bo: རིགས་དབྱེའི་ཨང་རྟགས

en: Weight for @block block
bo: ལྷུ་ལག་@block་ཡི་ལྗིད་ཚད
