Layout Builder Browser (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Block
fi: Lohko

en: Add block
fi: Lisää lohko

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Are you sure you want to delete the block %name?
fi: Haluatko varmasti poistaa lohkon %name?

en: Image path
fi: Kuvien hakupolku

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Category ID
fi: Kategorian ID

en: Image alt text
fi: Kuvan vaihtoehtoinen teksti (alt)

en: Choose a block
fi: Valitse lohko

en: Weight for @block block
fi: Lohkon @block painoarvo

en: Filter by block name
fi: Suodata lohkon nimellä

en: Enter a part of the block name to filter by.
fi: Syötä osa lohkon nimestä suodatusta varten.

en: Block category
fi: Lohkon kategoria
