Layout Builder Browser (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Block
km: ប្លុក

en: Add block
km: បន្ថែម​ប្លុក

en: Are you sure you want to delete the block %name?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ជា​ចង់លុប​ប្លុក %name មែន​ទេ ?

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Weight for @block block
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ប្លុក @block
