Layout Builder Browser (8.x-1.4) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Block
nn: Blokk

en: Add block
nn: Lag blokk

en: Are you sure you want to delete the block %name?
nn: Er du sikker på at du vil slette blokken %name?

en: Blocks
nn: Blokkar
