Layout Builder Browser (8.x-1.5) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: ID
fa: شناسه

en: Block
fa: بلوک

en: Add block
fa: افزودن بلوک

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Block ID
fa: شناسه بلوک

en: Are you sure you want to delete the block %name?
fa: آیا از حذف بلوک %name اطمینان دارید ؟

en: Image path
fa: مسیر تصویر

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Category ID
fa: شناسه دسته

en: Weight for @block block
fa: وزن بلوک @block

en: Layout Builder
fa: ابزار چینش صفحه
