Layout Builder Browser (8.x-1.5) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Category
is: Flokkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: ID
is: Kenni

en: Block
is: Blokk

en: Add block
is: Bæta við blokk

en: Are you sure you want to delete the block %name?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða blokk %name?

en: Blocks
is: Blokkir
