Layout Builder Browser (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Block
lt: Blokas

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %name bloką?

en: Blocks
lt: Blokai

en: Weight for @block block
lt: Bloko @block svoris

en: Filter by block name
lt: Filtruoti pagal bloko pavadinimą
