Layout Builder Browser (8.x-1.5) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Block
ne: ब्लक

en: Add block
ne: ब्लक थपनुहोस

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Blocks
ne: ब्लक
