Layout Builder Browser (8.x-1.6) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Closed
af: Gesluit

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Block
af: Blok

en: Add block
af: Voeg blok by

en: Are you sure you want to delete the block %name?
af: Is jy seker jy wil blok %name uitvee?

en: Blocks
af: Blokke
