Layout Builder Browser (8.x-1.6) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Block
hr: Blok

en: Add block
hr: Dodaj blok

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Are you sure you want to delete the block %name?
hr: Želite li zbilja ukloniti blok %name?

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Weight for @block block
hr: Težina @block bloka
