Layout Builder Browser (8.x-1.7) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Closed
ca: Tancat

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Block
ca: Bloc

en: Add block
ca: Afegeix un bloc

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Block ID
ca: ID del bloc

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ca: Esteu segur de voler eliminar el bloc %name?

en: Image path
ca: Camí de la imatge

en: Blocks
ca: Blocs

en: Opened
ca: Obert

en: Category ID
ca: ID de categoria

en: Image alt text
ca: Text alternatiu de la imatge

en: Choose a block
ca: Escull un bloc

en: Weight for @block block
ca: Pes pel bloc de @block

en: Filter by block name
ca: Filtra per nom de bloc

en: Enter a part of the block name to filter by.
ca: Introduïu part del nom del bloc a filtrar.

en: Block category
ca: Categoria de bloc

en: The block %name has been deleted.
ca: S'ha suprimit el bloc %name.
