Layout Builder Browser (8.x-1.7) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Closed
ug: يىپىش

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Add block
ug: تارماق رايون قۇرۇش

en: Blocks
ug: تارماق رايون
