Layout Builder Browser (8.x-1.9) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Block
am: ጥምር

en: Add block
am: ጥምር ጨምር

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Blocks
am: ጥምረቶች
