Layout Builder Browser (8.x-1.9) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Block
az: Blok

en: Add block
az: Blok əlavə et

en: Provider
az: Provayder

en: Blocks
az: Bloklar

en: Choose a block
az: Blok seçin

en: Weight for @block block
az: @block bloku üçün çəki

en: Filter by block name
az: Blok adına görə süzün

en: Enter a part of the block name to filter by.
az: Filtrləmək üçün blok adının bir hissəsini daxil edin.

en: Block category
az: Blok kateqoriyası

en: All available blocks are listed.
az: Bütün mövcud bloklar siyahıdadır.
