Layout Builder Browser (8.x-1.9) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Closed
be: Зачынена

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Block
be: Блок

en: Add block
be: Дадаць блок

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Are you sure you want to delete the block %name?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць блок %name?

en: Blocks
be: Блокі

en: Weight for @block block
be: Вага для блока @block

en: Filter by block name
be: Фільтраваць па назве блоку
