Layout Builder Browser (8.x-1.9) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Closed
is: Stongd

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: Category
is: Bólkur

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: Block
is: Blokkur

en: Add block
is: Stovna blokk

en: Are you sure you want to delete the block %name?
is: Er tað heilt vist at tú vilt strika blokkin %name?

en: Blocks
is: Blokkar

en: Weight for @block block
is: Vekt hjá blokki @block
