Layout Builder Browser (8.x-1.9) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Closed
ka: დახურულია

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Add block
ka: ბლოკის დამატება

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %name ბლოკის წაშლა?

en: Blocks
ka: ბლოკები
