Layout Builder Browser (8.x-1.9) - en to ms translation catalogue (19 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Closed
ms: Ditutup

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Edit
ms: Sunting

en: Weight
ms: Pemberat

en: Category
ms: Kategori

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: Block
ms: Blok

en: Add block
ms: Tambah blok

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ms: Adakah anda pasti anda ingin padam blok %name?

en: Blocks
ms: Blok-blok

en: Weight for @block block
ms: Pemberat untuk blok @block
