Layout Builder Browser (8.x-1.9) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Block
ps: غونډ

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Block category
ps: غونډ ټولی
