Layout Builder Browser (8.x-1.9) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Closed
vi: Đóng

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: ID
vi: Mã

en: Block
vi: Khối

en: Add block
vi: Thêm khối nội dung

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Are you sure you want to delete the block %name?
vi: Bạn có chắc là muốn xóa block %name?

en: Image path
vi: Đường dẫn ảnh

en: Blocks
vi: Khối

en: Weight for @block block
vi: Thứ tự của khối @block
