Layout Builder Browser Block Library (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Back
hi: वापस

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Status message
hi: स्थिति संदेश

en: Filter by block name
hi: ब्लॉक के नाम से फ़िल्टर कऱे
