Layout Builder Browser Block Library (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Back
sv: Tillbaka

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Filter by block name
sv: Filtrera på blocknamn

en: Enter a part of the block name to filter by.
sv: Ange en del av blocknamnet att filtrera på.

en: Custom Block Library
sv: Anpassat blockbibliotek
