Layout Builder Browser Block Library (1.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Back
et: Tagasi

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Status message
et: Olekuteade

en: Filter by block name
et: Filtreeri ploki nime järgi

en: Enter a part of the block name to filter by.
et: Sisesta filtreerimiseks osa ploki nimest.
