Layout Builder Browser Block Library (1.0.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Back
cs: Zpět

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Filter by block name
cs: Filtrovat podle jména bloku

en: Enter a part of the block name to filter by.
cs: Zadejte část jména bloku, podle kterého se má filtrovat.
