Layout Builder Browser Block Library (1.0.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Back
es: Atrás

en: Error message
es: Mensaje de error

en: Warning message
es: Mensaje de advertencia

en: Status message
es: Mensaje de estado

en: Filter by block name
es: Filtrar por nombre de bloque

en: Enter a part of the block name to filter by.
es: Escribir una parte del nombre del bloque a filtrar.

en: Custom Block Library
es: Librería personalizada de bloques
