Layout Builder Browser Block Library (1.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Back
he: אחורה

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Filter by block name
he: סינון לפי שם הבלוק
