Layout Builder Dialog Control (2.0.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Default
de: Standard

en: Contextual links
de: Kontext-Links

en: Route name
de: Route-Name

en: Contextual link
de: Kontextlink

en: Dialog type
de: Dialogtyp
