Layout Builder Dialog Control (2.0.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Default
pt: Por defeito

en: Overlay
pt: Sobreposição

en: Contextual links
pt: Ligações contextuais

en: Route name
pt: Nome da rota

en: Contextual link
pt: Ligação contextual
