Layout Builder Dialog Control (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Contextual links
pl: Odnośniki kontekstowe

en: Route name
pl: Nazwa trasy

en: Contextual link
pl: Odnośnik kontekstowy
