Layout Builder Dialog Control (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: Overlay
ru: Перекрытие

en: Contextual links
ru: Контекстные ссылки

en: Route name
ru: Название маршрута

en: Contextual link
ru: Контекстная ссылка
