Layout Builder Dynamic Tabs (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Add another tab
de: Eine weitere Registerkarte hinzufügen

en: About
de: Über

en: No items.
de: Keine Einträge.
