Layout Builder Dynamic Tabs (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Weight
sv: Vikt

en: Tabs
sv: Flikar

en: Add another tab
sv: Lägg till ytterligare en flik

en: About
sv: Om
