Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Weight
ast: Pesu

en: Category
ast: Categoría

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia
