Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Weight
bs: Težina

en: Category
bs: Kategorija

en: Inline
bs: U liniji
