Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Weight
cy: Pwysau

en: Category
cy: Categori

en: Structure
cy: Strwythur
