Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Weight
he: משקל

en: Category
he: קטגוריה

en: Icon
he: סמל

en: Layout
he: פריסה

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Structure
he: מבנה

en: View mode
he: מצב תצוגה
