Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Structure
hy: Կառուցվածք

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
