Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Weight
jv: Urutan

en: Category
jv: Kategori

en: Icon
jv: Ikon

en: Example
jv: Contoné

en: Structure
jv: Struktur
