Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Weight
ka: წონა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Structure
ka: სტრუქტურა
