Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Weight
ku: سەنگ

en: Category
ku: پۆل

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Structure
ku: پێکهاتە
