Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: Icon
lt: Piktograma

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Example
lt: Pavyzdys

en: No category
lt: Nėra kategorijos

en: Structure
lt: Struktūra

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
