Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ
