Layout Builder Enhancements (3.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Structure
ne: संरचना

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
